Prodej vín

Renomovaná vinařství

2019

Znovín

o

Perla Znojma

Na tradičních, emisemi nezatížených vinicích Znojemského regionu rostou hrozny, z nichž společnost Znovín Znojmo a.s. vyrábí svá nezaměnitelná vína. A to už více než 25 let.

Kromě tradičních odrůdových vín můžete ochutnat také mnoho specialit – suché a polosuché pozdní sběry, vína ledová, slámová či šumivá…

Chcete stálou kvalitu a uspokojení i těch nejmlsnějších? Chcete Znovín.

2019

Vinařství Volařík

o

Neutuchající láska

V Mikulovské vinařské oblasti na 80 ha vlastních vinic pěstuje lásku k vínu již od druhé světové války Vinařství Volařík. Vyrábí přívlastková vína, zejména bílá, ale také vína rosé a Sekty Volařík. Vinařství dále vytváří vlastní řadu vín TERROIR, v níž klade důraz na spojení nejprestižnějších viničních tratí s nejvhodnější odrůdou.

Spojením píle, pokory a citu vznikají vína, která se řadí mezi ty nejkvalitnější v České republice.

2019

Vinné sklepy Lechovice

o

Dlouholetá tradice

Ve Znojemské vinařské podoblasti má pěstování vinné révy hluboké kořeny. Jedním z tradičních výrobců kvalitních přírodních vín jsou Vinné sklepy Lechovice. Do popředí vystupují hlavně jejich bílá aromatická vína, a to zejména odrůdy Sauvignon, Pálava a Tramín.

Dlouholetá tradice lechovického vinařství dala vzniknout kvalitním vínům oceňovaným i na mezinárodních výstavách.

2019

Víno Hort

o

Pít a nepřestávat

Ve vinařství VINO HORT v Dobšicích u Znojma kladou největší důraz na odrůdu a polohu. Sami vinice nevlastní, nýbrž si pečlivě vybírají odrůdy z těch nejlepších oblastí. U zrodu jejich vín stojí zkušení vinohradníci, kteří vypěstují tu nejkvalitnější surovinu.

Jedinečná bílá, intenzivní červená a svěží růžová vína – to je VINO HORT.

2019

Vinné sklepy Valtice

o

Kvalita jménem CHÂTEAU

Rodinná firma CHÂTEAU VALTICE – Vinné sklepy Valtice, a.s. je jednou z nejvýznamnějších a nejstarších vinařství v České republice. Na svých více než 1000 ha vinohradů pečlivě kontrolují kvalitu hroznů, z nichž dávají vzniknout širokému sortimentu vín. Ozdobou nabídky jsou pak vína jako Bouvierův hrozen či Cabernet Blanc.

Synonymum pro exkluzivní vína – to je značka CHÂTEAU VALTICE.

2019

Nové Vinařství

o

Moderní vína

Od roku 2005 působí v Mikulovské podoblasti Nové vinařství, které je jako stvořené pro zákazníky s vysokými nároky na design i kvalitu vína. Základem je práce s vinnou révou, k čemuž využívají jak šikovnosti lidských rukou, tak i nejmodernější techniky. Jejich nabídku tvoří řady Cépage, Cuveé, Village a Petanque.

Designová lahev plná mimořádné chuti – to je Nové vinařství.

2019

Víno Sůkal

o

Vinařská rodina

Vinařství Sůkal je rodinná firma s tradicí od roku 1990. Jejich cílem je vyrábět vína, z nichž je patrné spojení půdy, polohy, révy a vinaře. Každému keři věnují maximální péči, zakládají si na tradičních a přirozených postupech za částečné pomoci moderních technologií. Mezi jejich hlavní odrůdy patří Sauvignon, Rulandské šedé, Chardonnay, Pinot Noir i Cabernet Moravia.

Pracovitost a vášeň pro dobré víno každého člena rodiny dává vzniknout těm nejlepším produktům.

X
X