Catering

Dobré jídlo z Moravy

2019

K dobrému vínu dobré jídlo

o

K dobrému vínu patří dobré jídlo a zvláště u nás na Moravě. Jídlo je nedílnou součástí všech akcí, pro každého něco, guláš vám připravíme klasicky nebo ze zvěřiny. Mísy křehkých, kuřecích a vepřových řízečků, od kterých se neodtrhnete. Je libo maso grilované, ryby, sýry nebo jste milovníci rožnění, neváhejte a oslovte nás.  Ať už se jedná o firemní večírek, oslavu narozenin, nebo svatbu, bez jídla by zážitek nebyl kompletní. My vám zařídíme kompletní catering na vaši akci v našem zámeckém sklípku.

2019

Varianta MINI

o

Skládá se z variace různých sýrů vhodných k jednotlivým druhům vína + malé pohoštění po degustaci formou studeného rautu (sýrové, uzeninové, zabíjačkové mísy – dle přání), pečivo, ovoce, zelenina, káva, čaj, nealko.

(500 CZK/osoba) + víno dle skutečné konzumace

2019

Varianta STANDART

o

MINI + teplý raut. Na přání zákazníka je možné připravit guláš (hovězí, zvěřinový, zabíjačkový), kuřecí a vepřové řízečky, grilované kuřecí paličky, bramborový salát, apod.

(750 CZK/osoba) + víno dle skutečné konzumace

2019

Varianta DE-LUXE

o

Skládá se z rautu Standart + Grilování masa (steaky, ryby, špízy, hermelín, apod.)

(1000 CZK/osoba) + víno dle skutečné konzumace

2019

Varianta EXCELENT

o

Rožnění selete
Rožnění jehněte
Rožnění krůty
Rožnění vepřové kýty apod.
Rožněné kusy lze kombinovat (např. kýta + krůta, jehně + apod.)

 

(1500 CZK/osoba) + víno, pivo apod. dle skutečné konzumace

 

Varianta EXCELENT je závislá na počasí, jelikož je připravována u venkovního grilu. U této varianty je možné přiobjednat točené pivo a venkovní posezení.

 

Cena se vždy odvíjí od velikosti (váhy) rožněného nebo grilovaného kusu, přípravy na rožeň (zabití, úprava a naložení, uchycení na rožeň, ingredience, dřevo, energie apod.) + hodinová sazba obsluhy rožně, grilu (250,- CZK/hod).

 

Jednotlivé varianty (II., III., IV.) lze kombinovat dle přání zákazníka

Galerie

X
X