Degustace vín

Nejlepší vína z Moravy

2019

Veškeré prezentace rádi přizpůsobíme Vašim přáním

o

Degustovat víno není totéž, co víno pít. Pod degustací si můžeme představit jeho ochutnávání. Za dohledu sommeliera zjišťujeme jeho chuť, kvalitu a charakter. Můžeme tak porovnat vína různých ročníků, odrůd a kvalit a vybrat si tak přesně to, co nám chutná.

 

V našem sklípku vás rádi provedeme jak řízenou degustací, tak degustací neřízenou.

2019

Degustace řízená

o

Při řízené degustaci se sortiment pohybuje od deset do patnácti různých vzorků vín, u kterých se seznámíte s jejich původem a rozšířením. Sommelier vám popovídá o historii pěstování vína a o zásadách správného pěstování vinné révy. Vysvětlí vám jak víno servírovat a konzumovat. A doporučí vám vhodné kombinace odrůd vína k jídlu. Samozřejmostí je dodání degustačních skleniček a tištěných přehledů ochutnávání vín.

2019

Degustace neřízená

o

Degustace neřízená je spíše vhodnější jako doplněk vaší akce, ať už u nás ve sklípku, nebo ve vašich prostorách. U jednoho stolku budete moci ochutnat různá vína. Sommelier zodpoví vaše konkrétní dotazy a obslouží vás.

 

Díky degustacím tak máte šanci ochutnat mimo jiné i novinky v našem portfoliu, vína z určité vinařské oblasti nebo od určitého vinaře. Víno, které vám zachutná, si můžete zakoupit, nebo nechat poslat domů.

Galerie

X
X